![Γουναλάκης, πρώτη συζήτηση μετά τη δημοσιοποίηση του ονόματος](https://i0.wp.com/104fm.gr/cms/wp-content/uploads/GOUNALAKIS-BW-800x532-2.jpg?resize=640%2C426&ssl=1)
Μια πρώτη συζήτηση ανάμεσα στον Γιώργο Γουναλάκη, επικεφαλής του δημοτικού συνδυασμού “η δύναμη του Εμείς”, έγινε στην εκπομπή Πάμε Αέρα, αμέσως μετά τη δημοσιοποίηση του ονόματος. Ο Γιώργος Γουναλάκης, μπήκε σε λεπτομέρειες της φιλοσοφίας του συνδυασμού, χωρίς να αποκαλύψει για την ώρα ονόματα της ομάδα.
Ηγείται ενός συνδυασμού ο οποίος θα κριτικάρει την ομάδα η οποία διοικεί, οι δε προτάσεις θα αξιολογούνται σε σχέση με τις δυνατότητες. Επίσης οποιοσδήποτε από την απέναντι ομάδα δίδει ιδέες, θα αξιοποιούνται.
Ακούστε όλη τη συζήτηση με τον Θάνο Κορομπύλια:
η δύναμη του Εμείς, υποψήφιος δήμαρχος: Γιώργος Γουναλάκης
ΚΑΘΑΡΕΣ ΚΟΥΒΕΝΤΕΣ …. αρκετά χρόνια πριν τις Δημοτικές Εκλογές